Debata z młodzieżą

W ramach programu „Młodzieżowa aktywność obywatelska w kreowaniu przyszłości Europy” w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Dusznikach- Zdroju 27 lipca odbyła się inauguracyjna debata pt. „Wyobrażenie przyszłości Europy oczami młodych obywateli”.

Uczestnikami spotkania z młodzieżą z Polski, Hiszpanii, Włoch, Bułgarii i Francji byli Monika Wielichowska, poseł na Sejm RP, Maciej Awiżeń, Starosta Kłodzki, Agnieszka Umińska dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Dusznikach Zdrój i Stanisław Longawa, wójt Gminy Kłodzko. Jest to już X Edycja organizowanego na terenie Ziemi Kłodzkiej projektu Fundacji Alfa „Wielokulturowy Śląsk – muzyka, sztuka łączy”. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Alfa z Wrocławia, a całe przedsięwzięcie jest sfinansowane ze środków unijnych.